תעסוקה

תכנית ה"האביליטי" החלה לפעול בפברואר 2020. תכנית ההאביליטי הינה תכנית רחבה ומעמיקה ששקדנו על הקמתה מזה חמש שנים וצפויה להמשיך להתפתח במהלך השנים הקרובות במטרה לאפשר תעסוקה נגישה ומגוונת.

תכנית ההאביליטי מפעילה היום את מרכז ההשמה לתעסוקה נתמכת בשוק החופשי לבוגרים עם אוטיזם בתפקוד גבוה במחוז חיפה והצפון, עבור מנהל מוגבלויות במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.

התכנית מעניקה מעטפת רחבה לתעסוקה הולמת בשוק העבודה, תוך העמקה בשלבי האבחון והערכה, ההכשרה וכמובן הליווי האינטנסיבי להשמה בעבודה בשוק החופשי.

שלבי התכנית:

  • אבחון והערכה – פגישות עומק ואבחון להערכה וקביעת הכיוון התעסוקתי
  • הכשרה – פגישות פרטניות וקבוצתיות שמטרתן בניית תכנית של מיומנויות תעסוקתיות, הכוללת סדנאות הכנה לעולם העבודה, כתיבת קורות חיים, הכנה לראיון עבודה וסימולציות, כלים לחיפוש עבודה, סנגור עצמי, התנסויות תעסוקתיות ועבודה על מיומנויות נוספות הקשורות לעולם העבודה ולפרופיל התעסוקתי האישי שנבנה עם המשתתף.
  • השמה לתעסוקה בשוק החופשי – מציאת עבודה והמשך הליווי גם של המשתתף וגם של המעסיק בכל שלבי המיון. אנו לומדים על התפקידים וסביבת העבודה בכל עמדה וארגון, ובהתאם לכך מתאימים את ההפנייה של העובדים מההיכרות הרבה שלנו עימם ועם הניסיון שלהם בפועל.

התכנית ממומנת ע"י משרד הרווחה ועל מנת לקבל את הזכאות יש לפנות לעו"ס המטפל/ת ברשות.

רכזת תעסוקה אזור חיפה והצפון – נועה לירן: |NoaL@avneiderech.org.il

רכזת תעסוקה אזור קרית-שמונה וגליל מזרחי – מיטל ליבנה: Meytal@avneiderech.org.il

טלפון להשארת הודעות קוליות ושליחת ווטסאפ: 04-8296689

שינוי גודל גופנים
ניגודיות