הצוות שלנו

אורטל מאיר-קקון

אורטל מאיר-קקון

מנהלת כח אדם ופיתוח הון אנושי

בוגרת החוג לחינוך, בעלת תואר שני בייעוץ ארגוני ומטפלת קוגניטיבית התנהגותית. ניסיון של 15 שנים בעבודה עם ילדים וצעירים בספקטרום האוטיסטי.

אורטל החלה עבודתה כמדריכה במכינת אבני דרך במרץ 2014 כסטודנטית ומאז היא חלק ממשפחת אבני דרך לחיים וצומחת יחד עם העמותה. אורטל מובילה את בניית תכניות העבודה וניהול הידע בארגון, פיתוח הצוותים המקצועיים בעמותה ובניית סביבת עבודה מקצועית ונעימה.

אורטל מביאה איתה את החום והביתיות, תשומת לב אישית לכל אחד ואחת ואת הראייה המערכתית הרחבה שמאפשרת לה לממש פתרונות יצירתיים לכל סוגייה.

שירלי קני

שירלי קני

מנהלת שותפה

בוגרת החוג למדעי המדינה וסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, בעלת הסמכה לייעוץ בהתפתחות קריירה וניסיון רב ברכזות וניהול מסגרות רווחה לנוער וצעירים בעלי מוגבלויות.

שירלי היא אחת ממייסדות העמותה. דרך השטח מדייקת את עבודת היומיום לכדי מודלים ויוצרת את התמות הרחבות הקושרות את הפרקטיקה של אבני דרך לחיים למכלול השירותים החברתיים בישראל.

ענבל וורטמן-שהם

ענבל וורטמן-שהם

מנהלת שותפה

בעלת BA מאוניברסיטת חיפה בארכיאולוגיה וחינוך מיוחד. מוסמכת לגישור קהילתי ויזמית סדרתית. ענבל בעלת ניסיון רב-שנים בחינוך הבלתי-פורמאלי ובעבודה עם ילדים ונוער עם מוגבלויות שונות. ממייסדות העמותה.

ענבל הינה ה"מוח" שמאחורי אבני דרך לחיים. היא היוזמת, המגייסת את האנשים למען המטרה וזו שמנחה ומובילה בכל רגע נתון. ענבל האמונה על התכנים המקצועיים של העמותה ובכישרונה הרב מדריכה את הצוות ויוצרת דור חדש של אנשי מקצוע וטיפול ברוח העמותה. את השילוב בין שתי אהבותיה – האהבה לשטח ולאדם, היא שוזרת ביומיום של העשייה בעמותה.

 

ליזה גונטר

מנהלת תפעול ופיתוח

ליזה עובדת באבני דרך משנת 2019. ריכזה את תכנית טנא במשך 3 שנים ואז עברה לתפקיד מנהלת תפעול ופיתוח. 

לילך חרובי

מנהלת כספים

יעל יולזרי (סמו)

יעל יולזרי (סמו)

רכזת תכניות צעירים

בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ובוגרת התכנית להכשרת מטפלים בנושא זוגיות ומיניות בטיפול באנשים עם מוגבלויות, אוניברסיטת בר-אילן.

יעל מביאה את השילוב המושלם של רוח נעורים, צחוק וחיבור לטבע לצד עומק ופתיחות לעולמות חדשים ומרתקים.

בעדינות וברגישות נוגעת בנפשם של כל אחד ואחת מהצעירים.

"הלוואי שנבין שדברים מסוימים הם כה חשובים שעלינו לגלותם בכוחות עצמנו"

פאולו קואלו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות