הצוות שלנו

מירית מירון

מירית מירון

עו"ס מכינת אבני דרך

בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, מאוניברסיטת חיפה. מירית הגיעה לעמותה לאחר שנים רבות של עבודה והדרכה במרכז לנפגעות תקיפה מינית בקריית-שמונה.

מירית, תושבת עמק החולה מילדות וחברת קיבוץ, מביאה לאבני דרך את החיבור החזק לצפון ויוצרת עבור הצעירים את הרשת הקהילתית החזקה. דרך הקשר האישי שהיא יוצרת, מסייעת מירית לכל אדם למצוא את המרחב המיטבי עבורו בלימודים, בפנאי ובתעסוקה.

שירלי קני

שירלי קני

מנהלת שותפה

בוגרת החוג למדעי המדינה וסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, בעלת הסמכה לייעוץ בהתפתחות קריירה וניסיון רב ברכזות וניהול מסגרות רווחה לנוער וצעירים בעלי מוגבלויות.

שירלי היא אחת ממייסדות העמותה. דרך השטח מדייקת את עבודת היומיום לכדי מודלים ויוצרת את התמות הרחבות הקושרות את הפרקטיקה של אבני דרך לחיים למכלול השירותים החברתיים בישראל.

ענבל וורטמן-שהם

ענבל וורטמן-שהם

מנהלת שותפה

בעלת BA מאוניברסיטת חיפה בארכיאולוגיה וחינוך מיוחד. מוסמכת לגישור קהילתי ויזמית סדרתית. ענבל בעלת ניסיון רב-שנים בחינוך הבלתי-פורמאלי ובעבודה עם ילדים ונוער עם מוגבלויות שונות. ממייסדות העמותה.

ענבל הינה ה"מוח" שמאחורי אבני דרך לחיים. היא היוזמת, המגייסת את האנשים למען המטרה וזו שמנחה ומובילה בכל רגע נתון. ענבל האמונה על התכנים המקצועיים של העמותה ובכישרונה הרב מדריכה את הצוות ויוצרת דור חדש של אנשי מקצוע וטיפול ברוח העמותה. את השילוב בין שתי אהבותיה – האהבה לשטח ולאדם, היא שוזרת ביומיום של העשייה בעמותה.

 

"הלוואי שנבין שדברים מסוימים הם כה חשובים שעלינו לגלותם בכוחות עצמנו"

פאולו קואלו

אורטל מאיר-קקון

אורטל מאיר-קקון

רכזת תכנית טנא

בוגרת החוג לחינוך ומטפלת קוגניטיבית התנהגותית. ניסיון של 10 שנים בעבודה עם ילדים וצעירים בספקטרום האוטיסטי.

אורטל החלה עבודתה כמדריכה במכינת אבני דרך במרץ 2014 כסטודנטית ומאז היא חלק ממשפחת אבני דרך לחיים וצומחת יחד עם העמותה.

אורטל מביאה איתה את החום והביתיות, תשומת לב אישית לכל אחד ואחת ואת הראייה המערכתית הרחבה שמאפשרת לה לממש פתרונות יצירתיים לכל סוגייה.

יעל יולזרי (סמו)

יעל יולזרי (סמו)

רכזת תכניות צעירים

בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ובוגרת התכנית להכשרת מטפלים בנושא זוגיות ומיניות בטיפול באנשים עם מוגבלויות, אוניברסיטת בר-אילן.

יעל מביאה את השילוב המושלם של רוח נעורים, צחוק וחיבור לטבע לצד עומק ופתיחות לעולמות חדשים ומרתקים.

בעדינות וברגישות נוגעת בנפשם של כל אחד ואחת מהצעירים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות